t r p ě l i v o s t

 

Teorie pěti prvků začíná dřevem, které je spojeno s jarem a jako pozitivní stav mysli, je ke dřevu přiřazena TRPĚLIVOST. Tu v masážích nacházíme v mnoha podobách. Svaly většinou potřebují delší čas, aby došlo k jejich uvolnění, stejně jako masírovaný, který potřebuje najít důvěru ke svému masérovi a zároveň každý masér potřebuje být trpělivý při práci s klienty, počkat na pravý okamžik a nevzdat neúspěchy.

 

V mé praxi Vám nabízím tyto druhy masáží:

» KLASICKÁ MASÁŽ

- touto masáží výrazně přispějeme k uvolnění všech nejvíce zatěžovaných svalů. Při masáži se hmaty střídají ve své intenzitě, což fantasticky přispívá k uvolnění psychiky, které napomáhá k silnějšímu uvolnění fyzického těla. Série hmatů, které vybírám z vícero masérských stylů, propojuji s tepelnou terapií a přikládáním drahých kamenů, které přispívají k harmonizaci sedmi základních čaker

» REFLEXNÍ TERAPIE

- hluboká a cenná metoda přinášející přirozenou harmonizaci těla. Plosky nohou jsou přesným zrcadlovým odrazem našeho těla, na nichž se zobrazí každá nerovnost a disharmonie. Tím pádem můžeme stimulací jednotlivých reflexních bodů systematicky pracovat na jeho uvolnění - skvělé výsledky s uvolňováním pohybového aparátu (bolesti hlavy, zad, hlavních kloubů, blokací bederní páteře atd.)

» MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

- jemnými a pomalými hmaty na obličeji a dolních i horních končetinách docílíme rozproudění toku lymfy v celém lymfatickém systému. Pomůžeme tím přirozené detoxikaci těla, uvolnění míst, kde dochází k lymfedémům (městnání lymfy) a dalším pozitivním reakcím (odvod přebytečné vody, rychlejšímu odbourávání tuků, zvýšení tvorby a transportu obranných buněk atd.)

 

Studio   D O T E K

Plachého 5, 370 01 České Budějovice

Přímé objednání: https://kaja-tejcek-masaze.reservio.com/ 

telefonické objednávky: +420 777 979 690

e-mail: kareltejcek21@gmail.com

!!! Pro své blízké, rodinné příslušníky a přátele můžete zakoupit různé dárkové poukazy nebo permanentky - specifické v tom, že každá šestá masáž na mé permanentce je ZDARMA, tzn. že budete platit pouze PĚT devadesáti, šedesáti či třiceti minutových masáží.